Anglická družina - program na každé odpoledne s rodilým mluvčím a řízenou angličtinou  www.anglicka-druzina.cz


V záři tohoto roku jsme otevřeli úspěšný program pro děti v anglickém jazyce. Děkujeme za podporu škole, rodičům i samotným dětem, které udělaly obrovské pokroky a v současné době jsou schopny skládat jednoduché věty a dorozumí se s lektorem Samem. Program naší anglické družiny doplňuje kvalitní výuku angličtiny v ZŠ Korunovační a podporuje žáky v rychlejším používání v běžném životě.

Během posledních měsíců jsme se mimo angličtiny zaměřili i na návštěvu výstav a expozic v okolí, např. Národní technické muzeum, Národní galerie, Pražský hrad, Zemědělské muzeum, výstava Naše Cesta.

Dále se děti naučily hrát petangue, frisbee, podnikli jsme piknik a ochutnali mexickou kuchyni a trénujeme první pomoc.

Anglická družina je otevřena každý školní den od 11:40 do 17:00 pro bližší informace navštivte naše www.anglicka-druzina.cznebo nás kontaktujte  na tel. 606 824 412.

Těšíme se na Vás. Markéta a Sam


FOTOGALERIE Z AKCÍ


We would like to invite you to  "not only" for Czech lessons, but also providing support with homework and general preparation for school.

Our experienced teachers will ensure that your child will quickly integrate into czech school system and feel comfortable with the Czech language. 

Contact: 

Marketa Balzarkova  

info@anglicka-druzina.cz

606 824 412