KLOBOUK JAKO SOCHA NA HLAVĚ
30.5.2009 korunka@news ŠKOLA HROU
Náš ateliér výtvarné výchovy se minulý měsíc proměnil v SALÓN KLOBOUKŮ. Třídy 6. A, 7. A, 8. A, 8. B vytvořily z krabic, krabiček a jiných nádob neobyčejné modely pro výjimečné osoby. Salón klobouků nabízí klobouky odvážné, klobouky vynalézavé, klobouky, které mají moc proměnit vaši osobnost a vaše chování, klobouky, které přinášejí nové zážitky... V detailu článku najde jejich přesné popisy - přečtěte si je, stojí to za to. Ve fotogalerii najdete pár zajímavých fotek i dokumentaci dalších výtvarných témat - šperk jako módní doplněk a figurky pro animovaný film.

KLOBOUKY - FOTOGALERIE

Připravila Jana Šprinclová a výtvarníci z II.stupně.KLOBOUK KOSKAČ Petra Sapíka, Tomáše Hanáka a Davida Hráška ze 6. A "umí osvěžovat vzduch, vytáhnout deštník, slouží jako domeček pro králíka a odráží paprsky slunce."

KLOBOUK ŠPIČKA Gábiny Berkiové, Diany Kacafírkové ze 6. A má zase zvláštní moc. "Když si ho nasadíme, nebojíme se výšek."

KLOBOUK STŘÍBRŇÁK Terezy Krejčí ze 6. A "odráží slunce a mění nositele v krále mejdanů."

KLOBOUK PRO VOJÁKY Michala Romana ze 6. A je "klobouk pro všechny případy, zachránil dokonce jednoho generála Mong Jong Bonga. Je to klobouk záchrany, neboli klobouk záchranář."

KLOBOUK 007 od Aliho Saremiho z 8. B "dokáže v létě, když je teplo, chladit hlavu. Člověk může foukat do díry a na hlavě pak má chladný vzduch."

KLOBOUK ŠARMAR Šárky Ryndové a Martiny Vávrové z 8. A způsobuje, že "když si tento klobouk nasadíte, stanete se člověkem, který naslouchá ostatním lidem a nerad si vytváří nepřátele."

KLOBOUK MISHMASH Lucky Jeníkové a Nataliye Andrushkiv z 8.A : "Když si někdo nasadí náš klobouk, stane se z něj "SuprDupr" tanečník/ice."

PENÁLY A BROŽE, které najdete ve fotogalerii z plsti vyráběly dívky z 8. A a 8. B v pracovních činnostech.

NENECHTE SI UJÍT! Seznamte se s hvězdami filmového plátna! (také ve fotogalerii) Loutky již brzy oživnou v krátkých animovaných filmech, které se chystá natočit 6. A a 7.A.


... zpět na předchozí stranu